hamsaraneh.com

درباره ما‌ سلام به تو دوست عزیزم

اگر می خواهید یک زندگی رضایت بخش و پر از آرامش را تجربه کنید، باید مشکلات خود را از ریشه حل کنید و از راه حل های موقت فاصله بگیرید.

راه حلهای موقت و سریع، وسوسه انگیز هستند.

اگر خوب دقت کنید، انسان ها ذاتا دوست دارند راه حل های موقت، آسان و سریع را برای مشکلات خود پیدا کنند، و از آن ها بهره ببرند، به یکباره می خواهند رابطه زناشویی خود را بهبود دهند، به یکباره می خواهند ارتباط خراب شده را درست کنند.

درکارگاههایی که در این چند سال داشتم، زن های زیادی را دیدم که نتوانسته اند ارتباط مناسبی با همسرشان داشته باشند و سال ها با مشکلات خاصی و انواع بیماری های خاص که نظیرشان در هیچ جای جهان دیده نمی شود، دست و پنجه نرم کنند، این در حالیست که میتوانستند زندگی خوب و عاشقانه ای را به دور از هر نوع بیماری و مشکل داشته باشند!

همچنین در کلاس هایم دختران مجردی را می بینم که هر روز در ارتباطات خود دچار مشکلات بیشتری می شوند و یا تحت سوء استفاده های خاص قرار می گیرند؟

به نظرتان مشکل از کجاست؟

چرا همیشه به دنبال راهکارهای موقت بوده ایم؟

در بسته های آموزشی این سایت سعی کردم راه درست زن بودن را آموزش دهم و خدا را شکر می کنم که در این مسیر مرا قرار داد تا بتوانم با شما بانوان عزیزهمراه باشم و بتوانم راه درست و عملی یک زندگی رضایت بخش و پر از آرامش را آموزش دهم.

الان پس از گذشت چند سال از اولین روزهای تدریسم ، نتایج تجربیات و تحقیقاتم را در قالب بسته های آموزشی که یکی برای بانوان متاهل و دیگری برای دخترهای مجرد است، را برای بانوان کشورم آماده کردم .

در  بسته های آموزشی این سایت، سعی کردم زن بودن را فراتر از مونث بودن بدانم و سعی کردم راه های عملی و کاربردی خلق یک زندگی لذت بخش را فراهم کنم.
با استفاده از آموخته های همسرداری بر اساس نظریه روانشناسی کارل یونگ می آموزیم تا خود را شناخته و به خواسته های زنانگی خود تحقق بخشیده و سفری به سوی زن بودن داشته و عشق را در زندگیمان بیابیم.

حال شما تصمیم بگیرید، آیا بعد از این همه سال، همچنان به دنبال راه حل های موقت هستید، یا به دنبال این هستید که مشکلات زندگی زناشویی خود را ریشه ای حل کنید.

در هر حالت این شما هستید که انتخاب می کنید چه نوع زندگی را برای خود رقم بزنید.

معلم کوچک شما سیده نگین هاشمی

0